FOX YATIRIM HAKKINDA

FOX YATIRIM HAKKINDA

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen FOX YATIRIM, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. FOX YATIRIM şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım, Turizm, Enerji, Organik Tarım, Finans Çözümleri ve Danışmanlık alanlarında köklü geçmişleriyle yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

FOX YATIRIM, Türkiye ve Dünya pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Günümüzde  Arazi ve Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım, Turizm, Enerji, Organik Tarım, Finans Çözümleri ve Danışmanlık ana başlıkları altında toplanan FOX YATIRIM şirketlerinin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan FOX YATIRIM, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir.

FOX YATIRIM bir EFT HOLDİNG iştirakidir. 
EFT HOLDİNG adına Türkiye Yatırım Projeleri Geliştirme Tek Yetkilisidir.

FOX YATIRIM'I BİRAZ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?