TURİZM

TURİZM

Türkiye’de turizm denildiğinde  akla ilk gelen yerlerden biriolan kemer her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti dört mevsim ağırlıyor. Yemyeşil doğası, binlerce yıl öncesine uzanan kültürel ve tarihi güzellikleri, geleneksel mimarisi ve çok sayıda alternatif aktivitesiyle Antalya'nın kemer ilçesi tatil yerleri, tatil yapmak isteyenlere birbirinden farklı seçenek sunuyor.

Yaylaları, doğal, kültürel ve tarihi alanları, kent yaşamı, plajları ve deniziyle olduğu kadar gece hayatı ile de en güzel tatil yerlerinden olan kemer, yerli olsun yabancı olsun dünyanın her yerinden ilgi gören güzel bir coğrafya.

Bizde bu doğal güzellik ve eğlence merkezi olan kemerde yatırımlarımızı her geçen gün arttırmaya ve yerli yabancı turistleri misafir etmeye devam etmekteyiz.

Kemerin en iyi gece mekanlarından biri olan HAHARA CLUP'ı  2017 sezonu ile birlikte faliyete geçirmiş olup bünyemizdeki oteller zincirine yeni ismi EVERTİME OTEL KİRİŞ (eski sailors park ) ve BLUE SKY OTELİ eklemiş bulunmamın gururunu yaşıyoruz.

FOX YATIRIM'I BİRAZ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?