ORGANİK TARIM

ORGANİK TARIM

2007 yıllarında başlayan Organik Ürün yetiştirerek ülke ekonomisi katkı ve istihtam sağlayan bir anlayışla başlayan serüvenimiz her geçen gün daha sağlam adımlarla ve yatırımlarla büyümektedir.

Kuruluşundan itibaren sürekli gelişim felsefesi ile hareket eden üretim teknolojileri, arge çalışmaları, kalite kontrol sistemleri ve nitelikli insan kaynağı konularında önemli yatırımlar gerçekleştirdi. 

Bugün, dünyanın, önemli ticaret merkezlerinden biri olan ülkemiz ileri teknoloji ile donatılmış, yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerinde;

  • Bursa’da bulunan organik elma üretim tesisimiz ile yurt içi ve yurt dışına dünyanın en iyi 5 çeşit elma üretimi sunmaktayız.

  • Antalya’da bulunan organik domates tesisimiz ile yurtiçi ve Ukrayna pazarında yoğun talep gören ürünler üretmekteyiz.

  • Mersin’de bulunan Organik Portakal, Mandalina, Limon tesisimiz ile Rusya ve Azerbaycan’da ilgi görmektedir.

  • Gelen talepler doğrultusunda Katar, Dubai gibi sıcak iklimde yetiştirilemeyen ürünler ile ilgili çözüm ortaklığı konularında yardımcı oluyoruz

Geniş pazar bilgisi, üstün üretim gücü ve teknik bilgi hâkimiyeti ile uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren birçok saygın firma ve marka için; İstenen kalite ve standartlarda farklı ambalaj ve hacimlerde üretim gerçekleştirmektedir.

Çözüm ortağı olarak, bizleri tercih eden ulusal ve uluslararası kuruluşlar, kendi sektörlerinde üstün rekabet gücü elde etmektedirler.  Firmamız kendini sürekli yenileyen,  gelişen teknolojiden yararlanarak rakiplerinden bir adım önde ilerlemektedir.

FOX YATIRIM'I BİRAZ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?